Јелена Којић добитница Октобарске награде за 2023. годину

Велико признање, како за Јелену Којић, тако и за ЈКП "Комуналпројект"

На седници Скупштине општине Бачка Паланка, одржаној у понедељак, 16. октобра, једна од тачака била је и Одлука о додели Октобарске награде Општине Бачка Паланка за 2023. годину.

Међу награђеним појединцима Октобарском наградом је награђена и Јелена Којић, извршна директорка нашег предузећа.

Остали награђени појединци су и Татјана Хаџиалић и Јасна Капелан, а међу награђеним удружењима и организацијама су Општински ватрогасни савез, ДОО Чегар електро и предузеће Дунав АД.

Октобарска награда Јелене Којић је једно велико признање како за њу, тако и за квалитетан рад ЈКП “Комуналпројект”-а, а награда је поготово заслужена за доприносе које је она и наше предузеће имало у санацији последица невремена које је у јулу захватило нашу општину.

ИзворСкупштина општине Бачка Паланка