Нови камион за одношење смећа

Камион ће омогућити брже и ефикасније обављање делатности прикупљања смећа.

Јавно комунално предузеће „Комуналпројект“ пустило је у рад нови камион за смеће, који је набављен из средстава општинског буџета, и који ће омогућити брже и ефикасније обављање делатности прикупљања смећа.

Камион је данас (18.07.2023.) званично пуштен у рад и представљен јавности, а конференцији су присуствовали председник општине Бачка Паланка, Бранислав Шушница и директор ЈКП „Комуналпројект“, Ђуро Шкрбић.

Председник Шушница је рекао да је набавка новог камиона за смеће значајно улагање у заштиту животне средине и нагласио да је општинска управа посвећена стварању чистије и здравије средине за све грађане.

Директор Шкрбић је нагласио да ће камион значајно унапредити квалитет услуга чишћења наше општине.