Нови цветни шарм општине Бачкa Паланкa

Ова иницијатива ће се наставити и током следеће недеље, када се планира постављање тридесер нових жардињера у Бачкој Паланци и осталим насељеним местима општине.

У петак (09.06) је у циљу оплемењивања јавних простора, започета планирана садња нових садница цвећа по центру града.

Овај пројекат има за циљ да унесе свежину и да пружи пријатно окружење у нашем центру. Данашњом садњом новог цвећа, Бачка Паланка је добила нови шарм који ће одушевити све пролазнике. Ова иницијатива ће се наставити и током следеће недеље, када ће планира постављање тридесер нових жардињера у Бачкој Паланци и осталим насељеним местима општине. Циљ је да се јавни простори у свим насељима оплемене и унапреде, чиме ће се додатно побољшати квалитет живота свих грађана.