Процветале нове саднице и украсиле Бачку Паланку

Запослени у ЈКП "Комуналпројект" апелују на грађане да чувају цвеће како би што дуже и више улепшавало зелене градске површине.

ЈКП „Комуналпројект“ Бачка Паланка је у октобру прошле године набавило и засадило 1600 луковица тулипана, које су засађене у центру Бачке Паланке, као и 4000 садница сезонског цвећа Viola tricolor (дан и ноћ), које је посађено у центру граду и свим насељеним местима општине.

У наредном периоду планирана је замена сезонског цвећа по устаљеном плану.
Сезонским цвећем биће попуњене жардињере и цветњаци како у граду тако и у свим насељеним местима општине.

Након садње, Служба зеленила ће током целе сезоне вршити заливање, прихрану и заштиту биљака, како би изгледале лепо и неговано. Апелујемо на грађане да помогну у чувању цвећа како би што дуже и више улепшавало зелене градске површине.