Raspored sahrana

Распоред сахрана – понедељак (21.10.)

Распоред сахрана – понедељак (21.10.)

Ово је распоред сахрана за понедељак (21.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 13:00 – Бабић Ђуро (1929) Гробље у Челареву 12:00 – Ковачевић Милан (1952) Гробље у Парагама…

Распоред сахрана – петак (18.10.)

Распоред сахрана – петак (18.10.)

Ово је распоред сахрана за петак (18.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 13:00 – Шушкало Борислав (1934) 14:00 – Дубовски Стеван (1938) Гробље у Силбашу 13:00 – Ушијак…

Распоред сахрана – среда (16.10)

Распоред сахрана – среда (16.10)

Ово је распоред сахрана за среду (16.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Гробље у Обровцу 13:00 – Тришић Босиљка (1959) Гробље у Силбашу 15:00 – Нинков Давид (2006)

Распоред сахрана – понедељак (14.10.)

Распоред сахрана – понедељак (14.10.)

Ово је распоред сахрана за понедељак (14.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 13:00 – Милановић Милана (1932) Гробље у Челареву 13:00 – Лацко Јано (1935)

Распоред сахрана – петак (11.10.)

Распоред сахрана – петак (11.10.)

Ово је распоред сахрана за петак (11.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Католичко гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Шимунић Стеван (1949) Градско гробље у Бачкој Паланци 13:00 – Кршић Мара (1939) Гробље…

Распоред сахрана – четвртак (10.10.)

Распоред сахрана – четвртак (10.10.)

Ово је распоред сахрана за четвртак (10.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Гробље у Новој Гајдобри 13:00 – Војичић Милорад (1926) 15:00 – Жарковић Чедомир (1953) Гробље у Силбашу 13:00 – Нинков Милорад…

Распоред сахрана – среда (09.10.)

Распоред сахрана – среда (09.10.)

Ово је распоред сахрана за среду (09.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 14:00 – Салаји Терезија (1936) Гробље у Силбашу 12:30 – Колар Мишко (1941)

Распоред сахрана – уторак (08.10.)

Распоред сахрана – уторак (08.10.)

Ово је распоред сахрана за уторак (08.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 13:00 – Зељко Даринка (1937) 14:00 – Секулић Мирјана (1961) 15:00 – Башић Љубомир (1972) Гробље…

Распоред сахрана – понедељак (07.10.)

Распоред сахрана – понедељак (07.10.)

Ово је распоред сахрана за понедељак (07.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 13:00 – Грубиша Слободанка (1948) Гробље у Младенову 13:00 – Спремо Српка (1937)