Распоред сахрана

Распоред сахрана – петак (03.12.)
Распоред сахрана – петак (03.12.)

Распоред сахрана – петак (03.12.)

Ovo je raspored sahrana za petak (03.12.) na grobljima u opštini Bačka Palanka koja su pod ingerencijom JKP „Komunalprojekt“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Ристић Бошко (1950) 13:00 – Поповић Зорка (1932) 14:00 – Познанов Милица (1946) Гробље…

Распоред сахрана – четвртак (02.12.)
Распоред сахрана – четвртак (02.12.)

Распоред сахрана – четвртак (02.12.)

Ово је распоред сахрана за четвртак (02.12.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Гајић Јулијана (1939) 13:00 – Кнежевић Жарко (1953)

Распоред сахрана – среда (01.12.)
Распоред сахрана – среда (01.12.)

Распоред сахрана – среда (01.12.)

Ово је распоред сахрана за среду (01.12.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Томић Светозар (1955) 13:00 – Семенов Радојка (1934) 14:00 – Глумац Мирјана (1951) Гробље…

Распоред сахрана – уторак (30.11.)
Распоред сахрана – уторак (30.11.)

Распоред сахрана – уторак (30.11.)

Ово је распоред сахрана за уторак (30.11.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Стојановић Миливоје (1939) 13:00 – Богдановић Милорад (1949) 14:00 – Илић Станија (1938) 15:00…

Распоред сахрана – понедељак (29.11.)
Распоред сахрана – понедељак (29.11.)

Распоред сахрана – понедељак (29.11.)

Ово је распоред сахрана за понедељак (29.11.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Пилиповић Зора (1943) 13:00 – Пјевашевић Драго (1925) 14:00 – Мишков Радован (1949) 15:00…

Распоред сахрана – петак (26.11.)
Распоред сахрана – петак (26.11.)

Распоред сахрана – петак (26.11.)

Ово је распоред сахрана за петак (26.11.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Томић Владимир (1958) 13:00 – Ћосић Зоран (1950) 14:00 – Зарупски Снежана (1960) Гробље…

Распоред сахрана – четвртак (25.11.)
Распоред сахрана – четвртак (25.11.)

Распоред сахрана – четвртак (25.11.)

Ово је распоред сахрана за четвртак (25.11.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Куљанин Душан (1962) 13:00 – Вишњовски Лајош (1943) 14:00 – Кашиковић Слободан (1948) Гробље…

Распоред сахрана – среда (24.11.)
Распоред сахрана – среда (24.11.)

Распоред сахрана – среда (24.11.)

Ово је распоред сахрана за среду (24.11.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Матић Никола (1958) 13:00 – Шантић Мустафа (1945) Гробље у Челареву 12:00 – Петровић…

Распоред сахрана – уторак (23.11.)
Распоред сахрана – уторак (23.11.)

Распоред сахрана – уторак (23.11.)

Ово је распоред сахрана за уторак (23.11.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Гробље у Младенову 12:00 – Копања Драгојло (1926) Гробље у Челареву 12:00 – Ушијак Мара (1935)

Распоред сахрана – понедељак (22.11.)
Распоред сахрана – понедељак (22.11.)

Распоред сахрана – понедељак (22.11.)

Ово је распоред сахрана за понедељак (22.11.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Тојагић Милан (1939) 13:00 – Јелић Милева (1935) 14:00 – Вишекруна Здравко (1932) Гробље…