Радно време ЈКП „Комуналпројект“ -а током празника

Овим путем желимо да обавестимо грађане да ће ЈКП „Комуналпројект“ поводом предстојећих празника имати измењено радно време одређених служби.

РЈ Водовод и канализација неће радити, али за све хитне интервенције можете да контактирате дежурног диспечера на контакт телефон 021 751 953.

Смеће ће се односити по устаљеном распореду, док ће парикрање бити бесплатно у петак, суботу, недељу и понедељак.

Благајна ЈКП неће радити за празнике. Све уплате моћи ћете да извршите првог радног дана након празника, а то је у уторак 10.04,2018. године.

Пијаца ће имати редовно радно време, а дежурну службу са гробља можете да контактирате на бр. телефона 064 82 80 439.

Желели бисмо још једном да честитамо ускршње празнике свим грађанима, пословним партнерима, као и нашим запосленима. Нека овај празник донесе радост у наше домове и веру у бољу будућност! Христос Воскресе!

Тамара Пилиповић

Стр. Сар. За медије и односе са јавношћу