Raspored sahrana

Распоред сахрана – четвртак (31.10.)

Распоред сахрана – четвртак (31.10.)

Ово је распоред сахрана за четвртак (31.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Гробље у Обровцу 12:00 – Војиновић Мирко (1932) Гробље у Силбашу 13:00 – Коларић Младен (1941)

Распоред сахрана – среда (30.10.)

Распоред сахрана – среда (30.10.)

Ово је распоред сахрана за понедељак (28.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 13:00 – Павлов Јулијана (1936) 14:00 – Пуђа Марија (1981) 15:00 – Ђурић Живана (1948) Католичко…

Распоред сахрана – понедељак (28.10.)

Распоред сахрана – понедељак (28.10.)

Ово је распоред сахрана за понедељак (28.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Гробље у Челареву 12:00 – Војводић Божо (1951) Гробље у Карађорђеву 13:00 – Дробац Триво (1928) Гробље у Парагама 13:00 –…

Распоред сахрана – уторак (22.10.)

Распоред сахрана – уторак (22.10.)

Ово је распоред сахрана за уторак (22.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Гробље у Нештину 12:00 – Грујић Јелена (1938) Гробље у Обровцу 12:00 – Лалић Петар (1932) Гробље у Силбашу 13:00 –…

Распоред сахрана – понедељак (21.10.)

Распоред сахрана – понедељак (21.10.)

Ово је распоред сахрана за понедељак (21.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 13:00 – Бабић Ђуро (1929) Гробље у Челареву 12:00 – Ковачевић Милан (1952) Гробље у Парагама…

Распоред сахрана – петак (18.10.)

Распоред сахрана – петак (18.10.)

Ово је распоред сахрана за петак (18.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 13:00 – Шушкало Борислав (1934) 14:00 – Дубовски Стеван (1938) Гробље у Силбашу 13:00 – Ушијак…

Распоред сахрана – среда (16.10)

Распоред сахрана – среда (16.10)

Ово је распоред сахрана за среду (16.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Гробље у Обровцу 13:00 – Тришић Босиљка (1959) Гробље у Силбашу 15:00 – Нинков Давид (2006)

Распоред сахрана – понедељак (14.10.)

Распоред сахрана – понедељак (14.10.)

Ово је распоред сахрана за понедељак (14.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 13:00 – Милановић Милана (1932) Гробље у Челареву 13:00 – Лацко Јано (1935)

Распоред сахрана – петак (11.10.)

Распоред сахрана – петак (11.10.)

Ово је распоред сахрана за петак (11.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Католичко гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Шимунић Стеван (1949) Градско гробље у Бачкој Паланци 13:00 – Кршић Мара (1939) Гробље…