Распоред сахрана

Распоред сахрана – петак (19.11.)
Распоред сахрана – петак (19.11.)

Распоред сахрана – петак (19.11.)

Ово је распоред сахрана за петак (19.11.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље Бачкој Паланци 12:00 – Мандић Никола (1928) Католичко гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Карас Ана (1941) Гробље у…

Распоред сахрана – четвртак (18.11.)
Распоред сахрана – четвртак (18.11.)

Распоред сахрана – четвртак (18.11.)

Ово је распоред сахрана за четвртак (18.11.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 11:00 – Пантелић Драгица (1929) Гробље у Обровцу 12:00 – Керлец Недељко (1945) 13:00 – Рајачић…

Распоред сахрана – среда (17.11.)
Распоред сахрана – среда (17.11.)

Распоред сахрана – среда (17.11.)

Ово је распоред сахрана за среда (17.11.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 11:00 – Живко Катарина (1955) 12:00 – Радуловић Чедомир (1940) 13:00 – Ђурица Смиља (1930) 14:00…

Распоред сахрана – уторак (16.11.)
Распоред сахрана – уторак (16.11.)

Распоред сахрана – уторак (16.11.)

Ово је распоред сахрана за понедељак (16.11.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 11:00 – Мишков Смиља (1927) 12:00 – Ерак Јово (1936) 13:00 – Анђелковић Јован (1931) 14:00…

Распоред сахрана – понедељак (15.11.)
Распоред сахрана – понедељак (15.11.)

Распоред сахрана – понедељак (15.11.)

Oво је распоред сахрана за понедељак (15.11.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Змијањац Милка (1946) Гробље у Гајдобри 12:00 – Радмиловић Мирославка (1930) 13:00 – Јањић…

Распоред сахрана – петак (12.11.)
Распоред сахрана – петак (12.11.)

Распоред сахрана – петак (12.11.)

Ово је распоред сахрана за петак (12.11.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Нинковић Нада (1955) Гробље у Нештину 12:00 – Цвијановић Десанка (1938) Гробље у Новој…

Распоред сахрана – четвртак (11.11.)
Распоред сахрана – четвртак (11.11.)

Распоред сахрана – четвртак (11.11.)

Ово је распоред сахрана за четвртак (11.11.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Стевановић Зорка (1937) Гробље у Обровцу 12:00 – Ковачић Стана (1937) Гробље у Младенову…

Распоред сахрана – среда (10.11.)
Распоред сахрана – среда (10.11.)

Распоред сахрана – среда (10.11.)

Ово је распоред сахрана за среду (10.11.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Драгутин Карло Костелац (1936) 13:00 – Сребро Анкица (1961) 14:00 – Змијанац Мирко (1941)…

Распоред сахрана – уторак (09.11.)
Распоред сахрана – уторак (09.11.)

Распоред сахрана – уторак (09.11.)

Ово је распоред сахрана за уторак (09.11.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Остојић Љубинка (1941) Гробље у Челареву 12:00 – Славик Михајло (1956) Гробље у Силбашу…

Распоред сахрана – понедељак (08.11.)
Распоред сахрана – понедељак (08.11.)

Распоред сахрана – понедељак (08.11.)

Ово је распоред сахрана за понедељак (08.11.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Католичко гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Хегедиш Сретенка (1949) Гробље у Челареву 12:00 – Ћулибрк Бранко (1954)