Распоред сахрана

Распоред сахрана – четвртак (28.10.)

Распоред сахрана – четвртак (28.10.)

Ово је распоред сахрана за четвртак (28.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Маргетић Љубица (1929) 13:00 – Адамек Смиља (1946) Гробље у Гајдобри 12:00 – Шупљеглав…

Распоред сахрана – среда (27.10.)

Распоред сахрана – среда (27.10.)

Ово је распоред сахрана за среду (27.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Милинчевић Србољуб (1947) 13:00 – Векић Слава (1938) Гробље у Парагама 12:00 – Ђурђев…

Распоред сахрана – уторак (26.10.)

Распоред сахрана – уторак (26.10.)

Ово је распоред сахрана за уторак (26.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Пилиповић Јелка (1925) Гробље у Младенову 12:00 – Миљевић Рајко (1950) Гробље у Челареву…

Распоред сахрана – понедељак (25.10.)

Распоред сахрана – понедељак (25.10.)

Ово је распоред сахрана за понедељак (25.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Боснић Сока (1940) Гробље у Обровцу 12:00 – Вукојев Драгослава (1936) Гробље у Челареву…

Распоред сахрана – петак (22.10.)

Распоред сахрана – петак (22.10.)

Ово је распоред сахрана за петак (22.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Познанов Панта (1981) Гробље у Челареву 12:00 – Шабани Ката (1928) Гробље у Новој…

Распоред сахрана – четвртак (21.10.)

Распоред сахрана – четвртак (21.10.)

Ово је распоред сахрана за четвртак (21.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Јовин Нићифор (1935) Гробље у Товаришеву 13:00 – Ранисављев Веселинка (1939) Гробље у Новој…

Распоред сахрана – среда (20.10.)

Распоред сахрана – среда (20.10.)

Ово је распоред сахрана за среду (20.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Гробље у Товаришеву 12:00 – Попадић Љиљана (1955) Гробље у Младенову 13:00 – Шекеровић Мићо (1945) Гробље у Обровцу 13:00 –…

Распоред сахрана – уторак (19.10.)

Распоред сахрана – уторак (19.10.)

Ово је распоред сахрана за уторак (19.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Трифуновић Славко (1947) 13:00 – Станојев Зоран (1950) 14:00 – Тот Дамир (1965)

Распоред сахрана – понедељак (18.10.)

Распоред сахрана – понедељак (18.10.)

Ово је распоред сахрана за понедељак (18.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Маринковић Димитрије (1938) Гробље у Товаришеву 12:00 – Николић Бранко (1941) Гробље у Карађорђеву…

Распоред сахрана – петак (15.10.)

Распоред сахрана – петак (15.10.)

Ово је распоред сахрана за петак (15.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 13:00 – Кнежић Славко (1939) Гробље у Челареву 13:00 – Балабан Даринка (1935)