Распоред сахрана

Распоред сахрана – четвртак (22.10.)

Распоред сахрана – четвртак (22.10.)

Ово је распоред сахрана за четвртак (22.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Католичко гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Бујак Ана (1965) Градско гробље у Бачкој Паланци 14:00 – Медић Драган (1959)

Распоред сахрана – среда (21.10.)

Распоред сахрана – среда (21.10.)

Ово је распоред сахрана за среду (21.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Ристић Анка (1931) 13:00 – Краљ Никола (1936)

Распоред сахрана – понедељак (19.10.)

Распоред сахрана – понедељак (19.10.)

Ово је распоред сахрана за понедељак (19.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 13:00 – Родић Магдалена (1931) Гробље у Челареву 14:00 – Малешевић Никола (1938)

Распоред сахрана – четвртак (15.10.)

Распоред сахрана – четвртак (15.10.)

Ово је распоред сахрана за четвртак (15.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 14:00 – Крстоношић Тома (1947) Гробље у Обровцу 13:00 – Војиновић Мара (1938)

Распоред сахрана – среда (14.10.)

Распоред сахрана – среда (14.10.)

Ово је распоред сахрана за среду (14.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Бабић Зорка (1939) 13:00 – Аврамовић Вера (1936) 14:00 – Гајинов Ана (1935) Гробље…

Распоред сахрана – уторак (13.10.)

Распоред сахрана – уторак (13.10.)

Ово је распоред сахрана за уторак (13.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Градско гробље у Бачкој Паланци 13:00 – Милошев Невенка (1934) Католичко гробље у Бачкој Паланци 12:00 – Граданац Ана (1928) Гробље…

Распоред сахрана – понедељак (12.10.)

Распоред сахрана – понедељак (12.10.)

Ово је распоред сахрана за понедељак (12.10.) на гробљима у општини Бачка Паланка која су под ингеренцијом ЈКП „Комуналпројект“. Гробље у Обровцу 13:00 – Тркуља Милован (1929) Гробље у Челареву 13:00 – Карановић Стака (1936) Гробље у Силбашу 13:00 –…