Постављене још две цистерне са дезинфекционим средством

Обавештавамо грађане да су постављене још две цистерне са средством за дезинкефцију у општини Бачка Паланка.

Једна цистерна постављена је у насељу Телеп, а друга испред Геронстолошког центра у насељу Синај.

Да подсетимо, Јавно-комунално предузеће „Комуналпројект“, прошле недеље кренуло је са дистрибуцијом натријум-хипохлорита у све месне заједнице на територији општине Бачка Паланка.

Грађани могу у месним заједницама да преузму одређене количине дезинфикационог средства, тачније 5 литара по домаћинству. Неопходно је понети сопствену амбалажу. Док управници зграда могу лично преузети на фабрици воде до 10 литара средства, како би и улази зграда били редовно дезинфиковани. Обзиром да се поменуто средство производи на
фабрици воде ЈКП „Комуналпројект“-а свакој месној заједници је достављена одређена количина дезинфикационог средства, а како се буде јављала потреба за још средства ЈКП „Комуналпројект“ ће достављати по потреби.