Радно време ЈКП „Комуналпројект“ за предстојеће празнике

Поштовани суграђани,

Овим путем желимо да вас обавестимо да за ускршње и првомајске празнике одређене службе ЈКП „Комуналпројект“ -а имају измењено радно време.

Смеће се односи по редовном распореду.

Службе одржавања водовода и канализације за време празника имају редовна дежурства, а све проблеме везане за поменуту службу можете пријавити путем телефона на контакт 021 751 953.

Паркирање у Бачкој Паланци ће у петак 26.04., понедељак 29.04., среду, 01.05. и четвртак 02.05. бити бесплатно.

Радно време пијаце остаје непромењено, а на гробљу постоји дежурна служба која ће по позиву изаћи на терен. Контакт телефон дежурне службе гробља је 064 82 80 439.

Благајна ЈКП „Комуналпројект“ -а за празнике неће радити.

Први радни дан након ускршњих празника је уторак 30.04., а након првомајских празника је петак 03.05.2019.

ЈКП „Комуналпројект“ овим путем честита свим грађанима, пословним сарадницима и својим запосленима предстојеће празнике уз настојање да у будућем периоду радимо још боље како би наша Општина више напредовала и како би се створили још повољнији услови за рад.

Тамара Пилиповић