Радно време за првомајске празнике

Поштовани суграђани,

Овим путем желимо да вас обавестимо да за првомајске празнике одређене службе ЈКП „Комуналпројект“ -а имају измењено радно време.

Смеће се у уторак, 01.05. и у среду, 02.05.2018. године односи по редовном распореду.

Службе одржавања водовода и канализације за време празника имају редовна дежурства, а све проблеме везане за поменуту службу можете пријавити путем телефона на контакт 021 751 953.

Паркирање у Бачкој Паланци ће у уторак, 01.05. и среду 02.05. бити бесплатно.

Радно време пијаце остаје непромењено, а на гробљу постоји дежурна служба која ће по позиву изаћи на терен. Контакт телефон дежурне службе гробља је 064 82 80 439.

Благајна ЈКП „Комуналпројект“ -а за празнике неће радити.

Први радни дан након празника је четвртак 03.05.2018.

ЈКП „Комуналпројект“ овим путем честита свим грађанима, пословним сарадницима и својим запосленима Међународни празник рада уз настојање да у будућем периоду радимо још боље како би наша Општина више напредовала и како би се створили још повољнији услови за рад.

Тамара Пилиповић